Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się problemu odrastających włosów z danej partii ciała do końca swojego życia. Daje to wiele zalet i pozytywów dzięki, którym w każdym okolicznościach dana osoba może czuć się niezwykle pewnie i komfortowo. Wyjścia na siłownie, odpoczynek na basenie czy plaży bez obaw o czarny meszek na skórze to naprawdę spora wygoda. Golenie tradycyjnymi metodami nie dość, że zabiera sporą część czasu to jeszcze nigdy nie daje 100% pewności.

Depilacja laserowa – opis i zróżnicowanie na partie

To zabieg bezinwazyjny, który działa za pośrednictwem lasera. Jego wiązka światła natrafia na skórę, gdzie docelowym odbiorcą jest jej barwnik – melanina. Po nagrzaniu melaniny dochodzi do uszkodzenia cebulki włosowej, a następnie trwałego zaprzestania produkcji nowych włosów. Jednak aby tak się stało musi do tego dojść w fazie anagenu – a nie ma możliwości sprawdzenia w jakim stadium obecnie znajduje się włos. Dlatego seria zabiegów powtarzana jest w czasie. 

Depilacji laserowej może być poddana praktycznie każda część ciała. Jedyne na co trzeba uważać to okolice oczu. Jednak najczęściej golonymi miejscami są:

-Okolice bikini; na plaży, saunie czy basenie każdy chce czuć się pewnie. Depilacja bikini plasuje się w średniej stawce cenowej, dlatego też jest bardzo często wybierana.

-Uda i łydki; Golenie tych partii zajmuje bardzo dużo czasu. Każdy chciałby zaoszczędzić go nie musieć już golić tych miejsc do końca życia. Dodatkowo zwłaszcza w letnie dni, gdzie nogi są odsłonięte warto jest zawsze mieć je idealnie gładkie. Niestety depilacja laserowa tych partii bywa droższa ze względu na większą powierzchnię. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

Depilacja.pl – sieć salonów z klasą

Depilacja.pl występuje w największych miastach Polski. Warto jest stawiać na salony, które charakteryzują się wysokiej jakości sprzętem oraz najlepszym możliwym personelem. Nie ma co ryzykować – doświadczenie i dobre opinie to coś na co powinno się zawsze zwracać uwagę w pierwszej kolejności. 

Comments are closed.