Zaprojektowanie niebanalnej kuchni jest w zasięgu ręki – wystarczy zdecydować o wyborze mebli kuchennych na wymiar i powierzyć ich wykonanie profesjonalistom. Kuchnia tworzona na indywidualne zamówienie w pełni odpowiadać będzie konkretnym potrzebom. Jednym z kluczowych elementów takich realizacji są fronty do szafek kuchennych na wymiar. Co warto o nich wiedzieć?

Fronty do szafek kuchennych na wymiar w dowolnym kolorze

Meble kuchenne na wymiar tworzone są od początku do końca zgodnie z życzeniem zamawiającego. Oznacza to, że klient nie tylko określa swoje potrzeby, ale też wybiera materiały, akcesoria, decyduje o wyborze konkretnych szafek i elementów umeblowania kuchni. Nowoczesne meble kuchenne na wymiar dają możliwość wykreowania wnętrza, które perfekcyjnie odpowiada potrzebom. Decydując się na meble tego typu, warto wiedzieć, że fronty do szafek kuchennych na wymiar mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej wykorzystywane są płyty meblowe laminowane i lakierowane, do wyboru jest także lite drewno, płyty zdobione fornirem. Fronty do szafek kuchennych na wymiar mogą być wykończone w połysku, macie, satynie – daje to wiele możliwości aranżacji i stworzenia niebanalnego wnętrza.

Niebanalne fronty do szafek kuchennych na wymiar

Kuchnie tworzone na wymiar mogą posiadać szereg ciekawych elementów, które zmieniają odbiór wnętrza. Fronty do szafek kuchennych na wymiar mogą być uzupełnione o przeszklenia, które nadają optycznej lekkości, ale też panele dekoracyjne, które urozmaicają przestrzeń. Fronty mogą być również zdobione eleganckimi uchwytami czy stylizowanymi gałkami. W nowoczesnych kuchniach fronty uzupełnia się o system „push to open”, który pozwala na zachowanie gładkiego frontu szafki. Alternatywą mogą być głębokie frezy.

 

Comments are closed.