Codzienne gotowanie nie musi być nudnym obowiązkiem – poprzez odpowiednie podejście do tego tematu możemy gotować szybko, sprawnie i zdrowo. Kluczem są nie tylko odpowiednie składniki w naszej lodówce, ale też odpowiedni komplet garnków, który pozwoli na realizowanie kulinarnych wyzwań. Wśród rekomendowanych rozwiązań najczęściej mówi się o garnkach stalowych. Dlaczego?

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 18/10

Nowoczesne garnki proponowane w sklepach takich jak gerlach.pl pozytywnie nas zaskoczą – garnki takie odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, działanie wysokiej temperatury, korozję. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 to produkty, które z pewnością usprawnią nasze gotowanie – komplet garnków z tego tworzywa to idealne rozwiązanie, kiedy pragniemy gotować lepiej. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 sprzedawane są w kompletach składających się z kilku lub kilkunastu elementów – dzięki takiemu rozróżnieniu możemy znaleźć kolekcję, która faktycznie dopasowana będzie do naszych potrzeb. Nowoczesne garnki posiadają liczne dodatki: wygodne, antypoślizgowe uchwyty, jak również dopasowane pokrywki wykonane ze szkła hartowanego. Niewielkie odpowietrzniki w pokrywkach pozwolą na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej i zagęszczenie potrawy. 

Komplet garnków i patelni

Uzupełniając naszą kuchnię o komplet garnków nie zapominajmy o patelniach. Nowoczesne patelnie zaskoczą nas ciekawą, przemyślaną budową: powłoki ceramiczne pozwalają na zmniejszenie ryzyka przypalania potraw, a dodatkowo pozwalają one na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co przyczynia się do zmniejszenia kaloryczności potrawy. Patelnie posiadają profilowane rączki z materiałów antypoślizgowych co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. 

Comments are closed.