Solidny, duży stół z krzesłami na taras jest podstawowym wyposażeniem ogrodowym. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór różnorodnych mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanej specyfice i wykończeniu – naturalnych surowców, technorattanu, metalu… Tego lata hitem w starannie urządzonych ogrodach są komplety składające się ze stołów z drewna tekowego i lekkich krzeseł z rattanu. Czym charakteryzują się modne komplety? Gdzie znajdziesz efektowne i solidne zestawy? Sprawdź!

Stół z krzesłami na taras – powiew egzotyki

Stół z krzesłami na taras powinien z jednej strony zapewniać domownikom i gościom komfort, a z drugiej – zdobić przestrzeń. Wszystko, czego możesz oczekiwać od wyposażenia outdoorowego, zawierają w sobie komplety składające się ze stołu tekowego i lekkich krzeseł rattanowych.

Pięknie usłojone stoły tekowe są efektowne i solidne. Teczyna, w odróżnieniu od europejskich odmian, jest nasycona kwasem krzemowym i substancjami oleistymi, dzięki którym drewno jest twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV i skrajne temperatury. Doskonałą przeciwwagą dla nieco ciężkich, masywnych stołów są lekkie krzesła plecione z rattanu. Plecione siedziska osadzone na metalowych nogach łączą w sobie naturalne ciepło z nowoczesnym wzornictwem.

Meble rattanowe Vimine – standard dla wymagających

Stoły drewniane i krzesła rattanowe najwyższej jakości znajdziesz w katalogu marki Vimine – producenta ekologicznych mebli i dodatków z egzotycznych surowców. Co ważne, meble rattanowe Vimine wykonywane są w całości ręcznie według oryginalnych projektów. Rzemieślniczy kunszt widoczny jest w wykończeniu każdego detalu.

Comments are closed.