Nigdy nie jest za późno na zmianę kompetencji zawodowych. Nawet, jeżeli ktoś przez długi czas pracuje na jednym stanowisku, może zawsze pomyśleć o tym, aby zdobyć nowe umiejętności, dzięki czemu będzie można pomyśleć o “wypłynięciu na szerokie wody”.

Oferta kursów i szkoleń

Wystarczy tylko spojrzeć na to, jakie szkolenia i kursy oferowane są w obecnych czasach. Mówi się, że tylko osoby młode mogą się uczyć. Tak nie jest. Można znaleźć wiele szkoleń komputerowych, które skierowane są do seniorów. Część z nich oferowana jest za darmo. Nigdy nie jest za późno na naukę. Jeżeli tylko ktoś ma możliwość, a co najważniejsze chęci, śmiało może zapisać się na szkolenie, dzięki czemu zasób jego wiedzy znacznie się zwiększy.

Dobry kurs Sketchup

W ofercie znaleźć można kurs Sketchup. Jest to zaawansowana technologia, która bazuje m.in. na tworzeniu animacji w 3D. Nie trzeba się niczego obawiać. Może i tematyka nie należy do łatwych, ale wszystko można opanować. W szczególności, że wszystko wyjaśnione jest w bardzo dokładny sposób. Podczas szkolenia ze znajomości tego programu poruszane są takie tematy, jak podstawowe narzędzia rysunkowe i modyfikujące, grupy i komponenty, 3D Warehouse, zmiana stylu i jego edycja, korzystanie z widoków predefiniowanych, zmiana ustawień 3D, tworzenie scen, a także ich aktualizowanie. Jest tego naprawdę dużo, ale wszystko jest rozłożone w taki sposób, aby osoba ucząca się, nie miała żadnych problemów z przyswojeniem poszczególnej tematyki. Warto skorzystać z tego szkolenia. 

Comments are closed.