Polska marka Befado wprowadziła na rynek w 2003 roku linię obuwia specjalistycznego dr Orto. Są to buty przeznaczone dla tych wszystkich osób, które borykają się z problemami stóp i potrzebują obuwia, które zapewni maksymalny komfort i wygodę.

Jakie właściwości posiada obuwie dr Orto?

Już na samym wstępie warto wspomnieć, że obuwie dr Orto posiada rekomendację polskiego towarzystwa diabetyków, które uznaje buty za przyjazne w walce ze stopą cukrzycową. Obszerne wnętrze buta nie uwiera stopy i gwarantuje komfort nawet tym osobom, które borykają się z uciążliwymi obrzękami. Warto także wspomnieć, że szeroki i wysoki czubek buta zapewnia palcom swobodne i komfortowe ułożenie, a także nie naraża ich na otarcia i urazy.

Specjalna linia konstrukcyjna obuwia dr Orto posiada minimalną ilość przeszyć i łączeń, które mogą uwierać najbardziej wrażliwe stopy. Dzięki zastosowaniu miękkich materiałów włókienniczych, które tworzą cholewkę, nawet najbardziej wrażliwe osoby mogą cieszyć się komfortem chodzenia nawet przez długie godziny.

Zastosowanie specjalnych materiałów

Materiały włókiennicze, z jakich stworzone jest obuwie dr Orto, posiada wiele specjalnych właściwości. Dzięki zastosowaniu jonów srebra neutralizują one przykre zapachy, które mogą pojawiać się podczas długotrwałego noszenia butów. Obuwie dr Orto ma właściwości antyalergiczne i zapewnia stopom komfort termiczny, nie doprowadzając do ich przegrzania bądź wychłodzenia. Dla osób które prowadzą aktywny tryb życia powinno być ważne to, że obuwie dr Orto absorbuje wilgoć, a także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Nie ma co ukrywać, że dla większości osób, które chcą kupić obuwie o przeznaczeniu specjalistycznym, głównym czynnikiem decydującym będzie cena. Tym, co wyróżnia obuwie dr Orto na tle wyrobów konkurencji jest fakt, że są to buty stosunkowo tanie, na zakup których pozwolić sobie może niemal każdy. Nie bez znaczenia jest również to, że buty wychodzące spod skrzydeł marki Befado charakteryzują się estetycznym i modnym designem, przez co z pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią wyglądać modnie.

Podsumowując, obuwie dr Orto z pewnością zyska uznanie wśród tych wszystkich osób, które borykają się z uciążliwymi problemami stóp. Stopy wrażliwe, podatne na otarcia i odciski z pewnością będą wdzięczne za dobrze dobrane buty, które zapewnią im tak potrzebną wygodę i komfort w każdej sytuacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.

Comments are closed.