Mieszkanie powinno być zaaranżowane w taki sposób, by zapewniało komfort, ale też funkcjonalność. Obecnie inspiracji na aranż szukać możemy zarówno w pismach branżowych, jak i licznych aranżacjach dostępnych w sieci. Wiele osób szczególnie interesuje się stylem nowojorskim. Czym się charakteryzuje?

Styl nowojorski w mieszkaniu!

Nowy Jork to bezsprzecznie jedna z najciekawszych światowych metropolii, kojarząca się przede wszystkim z luksusem, licznymi atrakcjami i centrum biznesowym. Mieszkanie w stylu nowojorskim możemy urządzić po drugiej stronie oceanu, wykorzystując dostępne komplety meblowe, zestawy wypoczynkowe, dodatki, dekoracje. Jak zaprojektować mieszkanie w stylu nowojorskim? Mieszkania takie łączą styl klasyczny i glamour – oznacza to, że wnętrza są zarówno przytulne, jak i niebanalnie zaaranżowane. Podstawą są materiały i faktury: drewniane podłogi, niebanalne tkaniny (np. zamsz), pluszowe dywany. Projektanci proponują komplety meblowe na wysoki połysk – meble takie nadadzą wnętrzom nowoczesności, jak również pozwolą na odbicie światła o optyczne powiększenie przestrzeni. To szczególnie ważne w małych pomieszczeniach.

Dlaczego warto postawić na taką aranżację?

Mieszkanie w stylu nowojorskim wyróżnia się na tle innych – nie ma co do tego wątpliwości. Wnętrza inspirowane stylem nowojorskim zachwycają elegancją, funkcjonalnością i oryginalnym designem. Mieszkania takie łączą wszelkie niezbędne funkcje – bez względu na ogólny metraż mieszkania. Dzięki zastosowaniu praktycznych mebli i dodatków, wnętrza mieszkania w stylu nowojorskim pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, znalezienie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania ubrań i dodatków. Styl nowojorski pozwoli na wykreowanie niebanalnych wnętrz, które zachwycać będą każdego dnia.

Comments are closed.