Funkcjonalna kuchnia powinna być miejscem, gdzie nie tylko możemy przygotowywać posiłki z łatwością, ale też przestrzenią, gdzie lubimy spędzać czas. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na zrealizowanie marzeń o wyjątkowej kuchni i sprawią, że zwykłe pomieszczenie zmieni się nie do poznania!

Jakie meble kuchenne na zamówienie wybrać?

Wybór mebli kuchennych na zamówienie jest praktycznie nieograniczony – meble takie mogą być stworzone w konkretnym styli (skandynawskim, minimalistycznym, loftowym), z wykorzystaniem wskazanych przez klienta materiałów (lite drewno, płyty meblowe laminowane, fornir). Daje to olbrzymie możliwości aranżacji i szansę na to, że stworzona zostanie kuchnia inna niż wszystkie. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na zaaranżowanie małych, problematycznych wnętrz – zapewniają projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Meble te staną się też idealnym rozwiązaniem dla wnętrz problematycznych, np. z wnękami czy skosami. Dzięki pracy doświadczonych architektów możliwe stanie się dopasowanie zabudowy do niestandardowych pomieszczeń.

Meble kuchenne na zamówienie – atuty

Podstawową zaletą mebli kuchennych na wymiar jest możliwość stworzenia zabudowy zgodnie z potrzebami – klient sam określa systemy oraz elementy zabudowy, wybiera rodzaj frontów, uchwyty, akcesoria wewnętrzne. Atutem mebli na zamówienie jest również fakt, że zabudowa może obejmować całą ścianę, aż do sufitu. Dzięki temu przestrzeń jest wykorzystana optymalnie, a klient może cieszyć się dużą ilością miejsca do przechowywania. Dzięki meblom na zamówienie możliwe stanie się również zabudowanie sprzętów takich jak piekarniki czy lodówki – w ten sposób uzyska się spójny wygląd wnętrza.

Comments are closed.