Czasami aranżując po remoncie biuro czy mieszkanie martwimy się, że coś nam się zarysuje, zniszczy, wyszczerbi czy zaplami. Takimi najbardziej newralgicznymi miejscami, narażonymi na jakiekolwiek zniszczenia są podłoga i stół. Po podłodze szuramy meblami, a najczęściej krzesłem przy biurku, a na stole stawiamy naczynia i talerze lub jakiekolwiek inne przedmioty.

Mata nas ochroni

Idealnym rozwiązaniem, by chronić podłogę czy stół okazuje się mata lub specjalna podkładka. Najczęściej jest też bardzo dobrze gdy taką matę zamówimy u producenta. Mata podkładka na zamówienie idealnie dopasuje się nam do danego wnętrza i doskonale zabezpieczy to, co ma ochronić przed zniszczeniem.Dzisiaj każda mata i ta mała na stół i ta duża na podłogę może z powodzeniem pełnić funkcję ochronną, a przy tym być elementem dekoracyjnym wnętrza i znakomicie podkreślać jego design.

Jakie są maty czy podkładki?

Mata podkładka na zamówienie to produkt wykonany tylko dla nas. Jej kształt, wygląd, wielkość są idealnie dopasowane do naszych potrzeb. maty na podłogę najczęściej wykonane są z kauczuku i przez to są białe, poliwęglanu wtedy ich kolor jest czarny lub polipropylenu i są przeźroczyste. Zamawiając odpowiedni egzemplarz dla siebie, możemy zastrzec, że mają być one dodatkowo jeszcze spersonalizowane, czyli ozdobione jakąś dekoracją.Maty na stół na zamówienie mają już bogatszą kolorystykę i wzornictwo. Zamawiając określony typ takich mat możemy kierować się chęcią specjalnego rodzaju udekorowania swojej jadalni czy kuchni. Mata podkładka na zamówienie nie musi być kiczem, a może być bardzo ładnym dodatkiem dekoracyjnym, który przy okazji spełnia jeszcze rolę ochronną.

Na zamówienie

Wszystko co zamówimy jest robione według naszych potrzeb i według naszego uznania. W przedmiotach zamówionych nie ma przypadków. Dlatego zawsze maty podkładki na zamówienie, tak jak i inne przedmioty, które zamawiamy są wykonane według potrzebnego nam rozmiaru czy wzoru.Maty zamawiane na podłogi mogą być małe, duże, mieć kształty jakie sobie tylko zamówimy. Maty zamawiane na stoły mogą być kolorowe, minimalistyczne lub pełne pstrokatych wzorów.

Dodatkowe atuty mat na podłogę

Maty, które chronią podłogi przed zarysowaniem, dodatkowo są antybakteryjne, łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na wilgoć, różnego rodzaju temperatury, mocne, nie niszczą się i nie pękają. Jednym słowem znoszą wszystkie niedogodności i każde złe warunki. Tak samo maty pod gorące talerze i garnki, wytrzymają wiele i ochronią każdy stół.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p82,przezroczysta-podkladka-na-zamowienie-dowolna-wielkosc-i-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Comments are closed.