Mimo, iż Polacy już tak masowo nie wyjeżdżają za granicę, to nadal w innych krajach pracuje ich przynajmniej kilka milionów. Jedni przebywają tam na stałe, inni zaś jedynie podejmują się prac sezonowych, po czym z powrotem wracają do Polski. Zatrudniani przez agencje lub bezpośrednio przez pracodawcę, mają odprowadzane składki na rzecz podatku dochodowego. Nadpłatę tego podatku mogą odzyskać. Wystarczy, że złożą coroczne zeznanie podatkowe i udokumentują swoje roczne dochody, jak i z przysługujących ulg podatkowych. Znajdź biuro podatkowe, które wszystkim się zajmie!

Odzyskaj podatek z zagranicy. Wybierz biuro rozliczeń przez Internet

Rozliczenie podatku z zagranicy jeszcze nigdy nie było tak proste. Nawet nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z przynajmniej kilkunastu ofert biur rozliczeń zagranicznych, chętnych pomóc Ci odzyskać Twoje pieniądze. Na rozliczpodatek.pl został przygotowany ranking wszystkich biur podatkowych, których doradcy od lat są ekspertami w prawie podatkowym krajów zagranicznych. Te lata doświadczeń pozwoliło na odzyskanie dla rodaków milionów euro, m.in. ze źle naliczanej składki na poczet podatku dochodowego. Teraz wygodnie, szybko i bezpiecznie rozliczysz swój PIT z zagranicy i będziesz cieszył się z dodatkowych pieniędzy na koncie.

Zwrot podatku z Norwegii – ranking firm z doświadczeniem

Ranking został stworzony na podstawie liczby i średniej ocen zadowolonych klientów, które zostały umieszczone w Google i na portalu Facebook, jak również za sprawą atrakcyjności oferty, cennika i ilości lat na rynku. Jednym z takich krajów, gdzie przebywa szczególnie dużo Polaków, jest Norwegia. Jeśli jesteś wśród pracowników, którzy szukają zaufanego biura podatkowego, aby rozliczyć swój podatek, wejdź na https://rozliczpodatek.pl/zwrot-podatku-z-norwegii/ i skontaktuj się z wybraną placówką. Zdaj się na najlepszych w naszym kraju doradców podatkowych.

 

Comments are closed.